.

.

Einkshop T0481 Мастило Кертриџ За Epson Перо Фото R200 R300 R220 R320 RX500 RX600 R300M R340 RX620 печатач T0481 - T0486

Einkshop T0481 Мастило Кертриџ За Epson Перо Фото R200 R300 R220 R320 RX500 RX600 R300M R340 RX620 печатач T0481 - T0486

DEN 435.00
DEN 493.92
-12 %
Количина на стоки


T0481 - T0486 мастило кертриџ За Epson Перо Фото R200 R220 R300 R300 M R320 R340 RX500 RX600 RX620 RX640 печатач
Пакетот Вклучува :
1 PK x T0481 Црно Мастило кертриџ
1 PK x T0482 Синозелена Мастило кертриџ
1 PK x T0483 Магента Мастило кертриџ
1 PK x T0484 Жолта Мастило кертриџ
1 PK x T0485 Светлина Синозелена Мастило кертриџ
1 PK x T0486 Светлина Магента Мастило кертриџ
Пакување Тип :
Боја кутија за пакување
Printer model :
за Epson R200 R220 R320 RX500 RX600 R300 R300 M R340 RX620 принтер ink

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
T0481 T0482 T0483 T0484 T0485 T0486
Бренд Име:
einkshop
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
кертриџ модел:
за Epson T0481
КОЛИЧИНА:
6Pcs
за epson r300 касети:
за epson перо фото r300
за epson перо фото r220:
за epson r300
за epson мастило касети:
Мастило t0481
Мастило кертриџ t0482:
За epson кертриџ t0481
T0481:
cartouche encre за epson перо фотографии r300
Мастило кертриџ T0481 мастило:
Со целосна мастило
за epson r200:
За epson перо фото r200 мастило кертриџ
r200 За epson мастило:
За epson r220 печатач
R

Тие исто така купуваат со овој производ