.

.

KYSZDL Природен зелен камен резба орхидеи приврзоци мода дама ѓердан џемпер синџир камен pendant накит подароци слободни јаже

KYSZDL Природен зелен камен резба орхидеи приврзоци мода дама ѓердан џемпер синџир камен pendant накит подароци слободни јаже

DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Етнички
Бренд Име:
KYSZDL
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
Pendant
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Приврзоци
Функција:
Приврзоци
R

Тие исто така купуваат со овој производ