.

.

РГ Мода Petal Ракав Strapless се Облекуваат Жените Цврсти Бели Секси Мини Фустан Плус Големина 2XL Фустани Лето vestido де феста 2018

РГ Мода Petal Ракав Strapless се Облекуваат Жените Цврсти Бели Секси Мини Фустан Плус Големина 2XL Фустани Лето vestido де феста

DEN 1725.00
DEN 2299.20
-25 %
Количина на стоки


Добредојдовте На Нашиот Рок Џорџ Продавница
Убавината може да биде многу индивидуален карактер
Може да биде на светот
Личност шарм направи луѓе затруени,започнете со Рок Џорџ Мода
Повеќе убави, повеќе среќа!
Пријател,ве молиме проверете ја големината информации пред цел. и ве молиме да знаат дека
затоа што се мери од страна на страна,+-1-3cm грешка на големина е нормално.
ДОБИЕТЕ ПОВЕЌЕ ПОПУСТ КУПОНИ ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА : ДО $3.01 МИНУС $3 СЕГА ! ! ! !
РГ Мода Petal Ракав Strapless се Облекуваат Жените Цврсти Бели Секси
Мини Фустан Плус Големина 2 XL Фустани Лето vestido де феста 2018
C O L O R :
Белата Боја На Жените Мини Фустан Лето
Сите бои се Многу Добри за Вас! Мажите Vestido
Повеќе предмети што ќе интересно во :

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
РГ-8MR804
Стил:
Секси & Клуб
Sleeve Стил:
Petal Ракав
Декорација:
Возбудува
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Spandex
Половината:
Природни
Бренд Име:
ROCICIE ГЕЛА
Сезоната:
Лето
Деколте:
Slash вратот
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Моден Petal Ракави Бела Боја Фустан
Употреба:
жените се облекуваат
боја:
Бела Боја Фустани
Тип:
РГ Petal Ракав Летен Фустан
Сезоната:
Пролет/Лето Жените Фустани
Функција:
Моден Секси Мини Фустан
Декорација:
Petal Ракав Strapless Се Облекуваат Жените
Повод:
Работа/Секојдневниот живот/Празник
Име:
РГ Жените vestido де феста
Големина:
Plus Size 2XL Dress
R

Тие исто така купуваат со овој производ