.

.

JIGUOOR 220V 60W Електрични Молив Заварување Лемење Пиштол за Лемење Железо Топлина Поправка Алатка за Полнење

JIGUOOR 220V 60W Електрични Молив Заварување Лемење Пиштол за Лемење Железо Топлина Поправка Алатка за Полнење

DEN 430.08
Количина на стоки

modname=ckeditor Карактеристики : Треска брзо се справи со лесен, елегантен.
Нов дизајн, стабилни перформанси, од не ' рѓосувачки челик домување, брзо топлина дисипација.
Уникатна структура, да се справи со ниска температура, се чувствуваат удобно.
Голема изолација, долг живот, брзо загревање на топлина, не е лесно да се влажна истекување, се справи со лесни. Спецификација : име на Производ : Заварување железо
Материјал : Пластични се справи со електрична железо
Боја : Црна и сина
Должина : Околу. 22cm/8.66"
Спецификации : ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок за факултативна~
Моќност : 60 W
Влезен напон : 110 V-220 V
Цел : Заварување Пакетот вклучува : 1 x 60 W Лемење железо modname=простор&висина=30 modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

боја:
1110V НИ Приклучокот, 220V ЕУ Приклучок
Бренд Име:
jiguoor
Номинална Напон:
220v
DIY Материјали:
Електрични
R

Тие исто така купуваат со овој производ