.

.

MY0206 15.5 Инчен Full Влакно Круг Agates Монистра,Фацетирани Шарени Оникс Камен Накит Одлуки Монистра

MY0206 15.5 Инчен Full Влакно Круг Agates Монистра,Фацетирани Шарени Оникс Камен Накит Одлуки Монистра

DEN 1003.00
DEN 1055.52
-5 %
Количина на стоки


MY0206 15.5 Инчен Full Влакно Круг Agates Монистра,Фацетирани Шарени Оникс Камен Накит Одлуки Монистра
Точка Законик :
MY0206
Материјал :
Ахат
Боја : Како На Сликата
Големина : 6mm 8мм 10мм 12mm
Објектот Облик :
Тркалезна форма
Плаќање :
Т/T/western union/visa/master/трансфер
Испорака :
Epacket/DHL/Федекс/UPS-от
Пакување :
Секој објект пакување со една OPP вреќа
Производот Се Покаже

Превозот начин
1. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2.Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3.Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.).
4.Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
S ervice
1. Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас.
2. Ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот предмети, ако не сте задоволни со предмети, а вие треба да се плати за враќање превозот цена.
3. Можете да не контактирате преку trademanager, оставете порака на aliexpress или ни е-мејл.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Објектот Дијаметар:
6mm 63pcs 1strand, 8mm 48pcs 1strand, 10mm 38pcs 1strand, 12mm 30pcs 1strand
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MARUCOL
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
6mm 20g 8mm 30g 10mm 50g 12mm 80g
Број На Модел На:
MY0206
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
R

Тие исто така купуваат со овој производ