.

.

MAKAVO за Xiaomi Redmi Забелешка 5 Случај Глобална Верзија 360 Тенок Мат КОМПЈУТЕР Хард Задниот Поклопец Redmi Note5 Про Премиер Телефон Случаи Домување

MAKAVO за Xiaomi Redmi Забелешка 5 Случај Глобална Верзија 360 Тенок Мат КОМПЈУТЕР Хард Задниот Поклопец Redmi Note5 Про Премиер

DEN 172.00
DEN 215.52
-20 %
Количина на стоки


Важни информации :
Како имињата на модел на телефон [Redmi Забелешка 5 серија] се различни во различни земји, за да им помогне на купувачите купување точниот производ, ве молиме одберете ја соодветната опција според изгледот на вашиот телефон.
Ако не се јасни за моделот на вашиот телефон, само нас контакт, тоа ќе биде добро ако може да се обезбеди слика или линк на вашиот телефон.
Опис на производот : Направен од високо квалитетни пластични Мало мат занает, со пријатен на допир Тенок дизајн, точни се намали, не влијае на користењето Одговара за Xiaomi Redmi Забелешка 5 Кина / Global верзија / Индија верзија на Производот да покаже :
Превозот
• Ние ќе брод од пакетот рок од 1-7 дена по расчисти исплата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да купите.
Време на испорака :
•Ве молиме не ни даде 1 или 2 Ниска Оценка на превозот, како што се испраќаат на објектот брзо, но странство превозот зависи од многу фактори.
Политика На Враќање
• ние се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни. Ако има нешто во ред, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, преку разговор на линија систем или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно.
Ако треба да се вратите, pls го направи тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање.
Повратни информации
• Можете да не контактирате во било кое време ако има било каков проблем, ние сме секогаш е тука за вас, и ќе ви одговори во 12 часа, доколку тоа не е за статистика време. Pls say sth. за трансакција преку alibaba е повратни информации систем, НЕ заборавајте да ни остави добар рејтинг, ви благодариме!
• голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.
• кога ќе го поставите цел, бидете сигурни дека за да се потврди големина и боја. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате или да ни остават пораки кога цел поставени.
Белешки
• Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Контактирајте со нас
• Нашите работно време :
Понеделник - сабота (Гринич Време 2 : 00 A.М-4 : 00 P.M ) ( Pacific Time : 6 : 00 P.М-8 : 00 A.M)
• Ве молиме користете само Aliexpress порака до контакт.
• Pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
• Сите пораки ќе бидат replyed во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што побрзо.

дизајн:
Бизнис,Апстракт,Обична,Мат,Егзотични
Големина:
5.99 inch
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Мазна тактилни
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
MAKAVO
Тип:
Монтиран Случај
Содржина:
Мат / матирано пластични назад случај
боја:
Црно ЦРВЕНО Злато се зголеми ЗЛАТО Сина
Стил:
Модни Луксузни Едноставна Топла продажба
функција 1:
Целосна заштита, вклучувајќи ги и аглите и рабовите
Карактеристика 2:
0.9 милиметри тенок, многу тенок
функција 3:
Не се лизга, анти-отпечатоци
Тип:
Coque Се Прелива Etui Caso Funda Став Телефон Случај Домување
Компатибилен Телефон Модел 1:
За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про Плус вклучуваат глобална верзија
R

Тие исто така купуваат со овој производ