.

.

Фабрика цена со Висок квалитет 10.1 Инчен индустриски Таблет КОМПЈУТЕР со Fanless Intel Atom ПРОЦЕСОРОТ D2550

Фабрика цена со Висок квалитет 10.1 Инчен индустриски Таблет КОМПЈУТЕР со Fanless Intel Atom ПРОЦЕСОРОТ D2550

DEN 18240.00
Количина на стоки


Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. dual-core Intel Atom D2550 процесор 1.86 GHz .
3. Вграден-во 802.11 a/b/g/n/ac Безжична LAN+ Сини Заб
4. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
5.2 GB DDR3 L Одборот RAM меморија
6.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификации
Модел
TPC-101 B
големина на екранот
AUO 10.1 инчен
Приказна површина
152.4 x 91.44 mm
Резолуција
1280x600
Екран на допир панел
AMT екран на Допир панел на отпор
Chipest
Intel Atom D2550+ NM10
ПРОЦЕСОРОТ
Intel ATOM D2550 1.86 G
RAM меморија
DDR3 2 Gb MAX 8 Gb
SSD
SSD 32 GB
Систем
Windows XP/win7
LAN
2*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 Mbps
USB 2.0
4
Сериски Порти
2x COM(2x Rs232)
VGA
1
HDMI
1
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1 (изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 90% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-20 ~ +70°C
Складирање Temp
-40~ +80°C
Боја
бела
Моќност
110 V-240 V AC
Адаптер
12 V DC
Тежина
Гаранција
Сертификати
3.25 кг КГ/set
12 месец
CE,FCC,ROHS
Производ Ефекти
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Број На Модел На:
TPC-101B
боја:
Siver
Резолуција:
1280x600
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel ATOM D2550 1.86 G
систем:
Windows XP/win7/win8/linux
lan:
2*RJ45 Intel RTL8111C 1000Mbps
RAM меморија:
DDR3 2Gb MAX 8Gb
SSD:
SSD 32GB
Складирање Temp:
-40-80
Оперативен Temp:
-40-70
Сертификати:
CE,FCC,RoHS
R

Тие исто така купуваат со овој производ