.

.

Мешани Бои Риболов Мами Лажица Мамка Поставите Метал Мамка за Полнење Sequins Риболов Мами со Кутија Treble Куки Риболов Справи тешко Мамка

Мешани Бои Риболов Мами Лажица Мамка Поставите Метал Мамка за Полнење Sequins Риболов Мами со Кутија Treble Куки Риболов Справи

DEN 412.80
Количина на стоки


Мешани Бои Риболов Мами Лажица Мамка Поставите Метал Мамка за Полнење Sequins Риболов Мами со Кутија Treble Куки Риболов Справи тешко Мамка
Карактеристики : 1.Силна Treble Куки : Опремени со остар куки, повеќе моќни, трајни 2.Шарени тело : Светли бои привлечат големи риби
3.Тоа создава живот-како пливање акција во вода.
4.Непречено и брзо нуркачка акција.
5.Одличен визуелен ефект на привлече рибите Спецификации : Мамка Тип : Лажица Мамка Мамка за Полнење Тежина : околу 107g/230g Материјал : метал
Куки : Силна Treble Куките
Бои : Сребрена/Злато
Целна Риба : Бледо chub,Одење сом,yellowcheck крап,Tilapia,сом,Topmouth culter Пакет Листа : 1 * Риболов Мамка за полнење

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
gobygo
Број На Модел На:
WH028
R

Тие исто така купуваат со овој производ