.

.

Дише Каша Облека Мачки Кревет Лесно Миење Мачки Куќа

Дише Каша Облека Мачки Кревет Лесно Миење Мачки Куќа

DEN 249.00
DEN 408.00
-39 %
Количина на стоки


Дише Каша Облека Мачки Кревет Лесно Миење Мачки Куќа
S : 35 X35 CM
L : 53 X38 CM
Pls следат сликата на вашиот кутре да се избере димензија.
Answer : ___________________________ Note :
Тоа е прирачник за мерење, таму можеби 2-3cm грешка. Објектот боја прикажува во сликите ги покажуваат малку различен на вашиот монитор, бидејќи тие не се калибрира истиот. Ви благодариме за вашиот undetstanding! Производи Покаже Повратни информации Доколку не сте задоволни од нашите производи, ние ќе бидат благодарност што ќе ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или Неутрални повратни информации, ние може да работат заедно за да се реши било каков спор. Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. Ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. Ако имате било какви други прашања, ве молиме испратете e-mail на нас . Ви благодарам многу!

Големина:
S, L
Тип:
Мачки
Бренд Име:
NINKIN
Материјал:
влакна
Големина:
S,L
боја:
Пинк.Сино,Зелено
Шема:
Модерна
Чистење метод:
Рака Мие
Сезоната:
Сите сезоната
R

Тие исто така купуваат со овој производ