.

.

2018 Нови Мажите дете фудбалски дресови поставува survetement фудбал комплет спортски дрес униформи кошули панталони DIY број име и лого

2018 Нови Мажите дете фудбалски дресови поставува survetement фудбал комплет спортски дрес униформи кошули панталони DIY број

DEN 608.00
DEN 715.20
-15 %
Количина на стоки

На дресови се азиските големина , таа е различна од Еур & НИ големина , големина 26-32 за деца , големина М-3 XL за возрасни Деца големина 26 за 120-130cm 25-30kgr., Деца големина 28 за 130-140cm 30-35kg
Деца големина 30 за 140-150cm 35-40kg, Деца големина 32 за 150-160cm 40-45kg
Големина M за 160-165cm,Големина L за 165-170cm,Големина XL за 170-175cm,
Големина 2 XL за 175-180cm,Size3 XL за 180-185cm

кога ќе ги нарачате , ве молиме бидете сигурни дека од него , ако сакате да го промените други големина на клиент, ве Молиме да дадете мене порака да ми кажете за вашата тежина и висина , и што саканата големина ти треба , па јас може да ви испрати вистинската големина , ви благодариме!

Големина:
As size M EU size XS, As size L EU size S, As size XL EU size M, As size2XL EU size L, As size3XL EU sizeXL, Kid size 26, Kid size 28, Kid size 30, Kid size 32
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
R

Тие исто така купуваат со овој производ