.

.

2pc 7310C Брзината на Работ Бод Нога со Водич Bernina Bernette Пејач Babylock Janome 5BB5077

2pc 7310C Брзината на Работ Бод Нога со Водич Bernina Bernette Пејач Babylock Janome 5BB5077

DEN 77.00
DEN 109.44
-30 %
Количина на стоки

Висок Квалитет на Брзината / Overedge / Overlock / Edge Крои со Водич Нога. неговата нога помага да се заврши на работ со цик-цак бод или на друг правец тип бод. Тоа помага во намалување на тема тензии и да се направи рамна бода. Ова нога е да се користи со средна тежина ткаенини. Ова нога е опремен со игла која делува на сличен начин како бод прстот на serger. Кога pin-от е поставена по должината на работ на ткаенина, тоа ја зајакнува работ како бод форми, спречување на тунелирање на ткаенината. На десната страна на трговецот се намали далеку па stitched раб на ткаенина може да се движи глатко под нога, без никакви непотребни влечење или истегнување. Друга апликација за овој нога е за шиење тесен сатен бод. На сатен бод може да се формираат во текот на pin за покрена сатен ефект како што во се искачила игла работа. Со користење на pin во нога, наместо игли за плетење поедноставува процесот, особено за почетници. Опис на производот се Вклопува Многу Модели на Пејачот, Janome, Babylock, Bernina, Pfaff, Juki, Elna, Брат, Kenmore, Едноставност и многу други Домашни машини за Шиење кои користат стандарден snap пеш држачот. Дел # : CY-7310 C Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас.
2. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате.
3. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay
4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.
Повратни информации
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации.ви благодариме!
3. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Услови
1. Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас.
2. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
5. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
6. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
7. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.

Употреба:
Вез
Бренд Име:
OZXHIXU
Материјал:
Челик
Тип:
Машина За Шиење Делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ