.

.

2 X ФИЛТЕР за ВОЗДУХ PREFILTER 273638 ЗА Б&S 18-22 HP Intek V-Twin мотори ВОЗДУХ ЦАРИНЕЊЕ ПЕНА ЕЛЕМЕНТ

2 X ФИЛТЕР за ВОЗДУХ PREFILTER 273638 ЗА Б&S 18-22 HP Intek V-Twin мотори ВОЗДУХ ЦАРИНЕЊЕ ПЕНА ЕЛЕМЕНТ

DEN 451.00
DEN 474.72
-5 %
Количина на стоки


2 X ФИЛТЕР за ВОЗДУХ PREFILTER 273638 ЗА Б&S 18-22 HP Intek V-Twin мотори ВОЗДУХ ЦАРИНЕЊЕ ПЕНА ЕЛЕМЕНТ
КЛУЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ И КАРАКТЕРИСТИКИ :
ПЕНА , MOQ : 2 КОМПЈУТЕРИ
АПЛИКАЦИИ :
Се ВКЛОПУВА BRIGGS&STRATTON 18~22 HP INTEK V-Twin мотори .
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : B&S 273638
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
2 X филтер за воздух пред-филтрирање
( КАКО НА СЛЕДНИВЕ СЛИКИ СЕ ПРИКАЖАНИ)
ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ , СЕ ПРОДАВААТ " КАКО ШТО Е :
***ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ТОЧНИОТ ДЕЛОВИ ЗА ВАШИОТ МОТОР/ОПРЕМА ПРЕД ПОДНЕСУВАЊЕ НА ВАШАТА ЦЕЛ - АКО ВАШИОТ МОТОР/ОПРЕМА ТИП НЕ Е ВО ЛИСТАТА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС..НЕ СЕ ПРЕТПОСТАВИ ДЕКА ТОА ЌЕ СЕ ВКЛОПИ***
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!
ПРОЧИТАЈТЕ ГИ СЛЕДНИТЕ ПОРАКИ ПРЕД ВАШАТА ТРАНСАКЦИЈА : НИЕ НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА БИЛО ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ ИЛИ УВОЗ ДОХОД . ОВИЕ НАВЕДЕНИ ТРОШОЦИ ВКЛУЧЕНИ САМО ОБЈЕКТ ЦЕНА И ПРЕВОЗОТ ЦЕНА. ПРАВНИ ОСНОВИ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ ЦАРИНСКАТА ИСПОСТАВА ЗА ДА СЕ УТВРДИ ОНА ШТО ОВИЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ КОИ ЌЕ БИДАТ ПРЕД КУПУВАЊЕ ОД НАС. ITEM(S) ЌЕ БИДЕ ПРОГЛАСЕН КАКО ПОНИСКИ ВРЕДНОСТИ ЗА ДА ПОМОГНЕ ДА СЕ НАПРАВИ ЦАРИНЕЊЕ БЕЗ ПРОБЛЕМИ . ЗА ДА ПОМОГНЕ ДА СЕ НАПРАВИ ЦАРИНЕЊЕ ПОВЕЌЕТО СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ИСПОРАКА БЕЗ ОРИГИНАЛНИ САМО NETRUAL ПАКЕТИ , АКО ТИ ПРЕЧИ ОВА , ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ КУПУВАМ ТОА , ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ОДЛИЧНО ЈА РАЗБИРА. БЕСПЛАТНИ INT'L ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ ОД СТРАНА НА REGISTED ВОЗДУХ MAIL ИЛИ ПРВА КЛАСА ПОШТА SERIVCE СО СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ, ПА ВИЕ ОНЛАЈН ПЕСНА ПРАТКИ ДЕТАЛИ. ПОВЕЌЕТО ПРЕДМЕТИ ЌЕ се ИСПРАТИ во РАМКИТЕ на 1 БИЗНИС ДЕНОВИ ОД ПЛАЌАЊЕ ДОБИВААТ ПРЕКУ e PACKET , E. D. Т Е во РОК од 7~15 ДЕНА ЗА САД. РУСКИ,UKRAIN И ПОВЕЌЕТО СИТЕ COUTRIES ВО ЕУ . AISA . АКО САКАТЕ БРЗО ДА СЕ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ,PLS СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНО КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.
EST. ВРЕМЕТО НА ИСПОРАКА КАКО СЛЕДНОВО :
ЗЕМЈИ e Packet sf-експрес SPSR изразат ЕМС DHL

РУСКАТА FEDERATIOM 12 ~20 ДЕНА 7 ~12 ДЕНА 12 ~15 ДЕНА 12 ~15 ДЕНА
-
СИТЕ ITEM(S) СЕ ПРОДАВААТ СО СОСЕМА НОВ , ВО КАКО ШТО Е , ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ! КУПИ СО ДОВЕРБА ! НИЕ ГО ПРАВАТ НАШИТЕ НАЈДОБРИ ЗА ИСТРАЖУВАЊЕ И СЕКОЈ ДЕЛ, НО НАШИТЕ НАВЕДЕНИ АПЛИКАЦИЈА СЕ ЗА ПОВИКУВАЊЕ САМО.ВЕ МОЛИМЕ ДВОЈНО ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ОВОЈ ДЕЛ Е ВИСТИНСКИОТ ЗА ВАС. ,ТОА СЕ ВАШИТЕ ОДГОВОРНОСТИ Е ДА БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА СЕ ПОПРАВИ ДЕЛ(S) ЗА ВАШАТА ТРАНСАКЦИЈА. НИЕ РАБОТИМЕ НАПОРНО ЗА ДА ВИ ДАДЕ ПРАВИЧНА , БРЗА ИСПОРАКА & КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ. ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ Е МНОГУ ВАЖНА ЗА НАС . НИЕ ЌЕ ОДАТ НАДВОР ОД НАШИТЕ НАЧИН ДА БИДЕТЕ СРЕЌНИ , АКО ПОРАДИ НЕКОЈА ПРИЧИНА НЕ МОЖЕТЕ ДА НИ ДАДЕ ПЕТ ЗАПОЧНУВА ОЦЕНКА ,СЛОБОДНО КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС, ПА НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕ СО БИЛО ПРАШАЊЕ, ПА НИЕ МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ОВОЈ ОДЛИЧЕН ОНЛАЈН ИСКУСТВО ЗА ВАС!.

Број На Модел На:
BIRGGS & STRATTON 273638
is_customized:
Yes
Тип:
Изградба Алатка Делови
Место на Потекло:
Кина
MOQ:
2 компјутери
R

Тие исто така купуваат со овој производ