.

.

3PCS X QLH-51 Минијатурни Вентил Точка Лепак Вентил Мала Игла Вентил

3PCS X QLH-51 Минијатурни Вентил Точка Лепак Вентил Мала Игла Вентил

DEN 4963.00
DEN 5280.00
-6 %
Количина на стоки


3 PCS X QLH-51 Минијатурни Вентил Точка Лепак Вентил Мала Игла Вентил

Жици За Контрола На:
QLH-51 X 3
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Температура на Медиумите:
висока температура
моќност:
упатство
Тема Тип:
G
Медиуми:
Вода
Структура:
Игла
Притисок:
Висок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик + Алуминиумски Легури
Модел:
QLH-51
R

Тие исто така купуваат со овој производ