.

.

100pcs/многу TM 1990A-F5 IButton Wristband Допир Меморија Сауна wristband хривнија

100pcs/многу TM 1990A-F5 IButton Wristband Допир Меморија Сауна wristband хривнија

DEN 4800.00
Количина на стоки


100pcs/многу TM 1990 A-F5 IButton Wristband Допир Меморија Сауна wristband хривнија
Спецификации
Клучни индикатори : ултразвучно gre чип и серпентина
Материјал : Пластика (ABS)
Заштита Класа : IP67
Соодветна температура : -25 до 70 целзиусови степени
Чип име : (ДС) TM1990 A-F5 (само за читање)
Карактеристики :
Shockproof
водоотпорен
отпорни на високи температури
затворени-јамка за врвка за рака
флексибилен
лесно да се носат
лесен за употреба.
Примена :
Библиотека
Базен
Сауна
Отворено работа
Бања центар
Влажни работна средина, итн.
Паметни картички, ние може да произведе :
ТМ картичка : DS1990 A, RW1990, DS1991, DS1971, DS1963..
СМАРТ картичка : EM4100, EM4305, T5567 / T5577, М1..
ТМ картичка braclet,СМАРТ картичка хривнија;ibutton читач на картички сонда.
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира
пристигнување време. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Се направи сте задоволни
со нашето решение.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот кој RFID носи.

Број На Модел На:
FR-w-тм
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Бренд Име:
GZFRZN
Чип Капацитет:
1
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Чип Вид:
ТМ Картичка
Големина:
60mm
Фреквенција:
TM
Материјал:
ABS
чип:
(ДС)TM1990A-F5
Дијаметар:
65mm
боја:
Црвена сина, зелена жолта опции
R

Тие исто така купуваат со овој производ