.

.

Слонова коска Стакло Имитација Бисер Круг Лабава Монистра За Накит Ѓердан Занает Одлуки, 6mm, Дупка: 1mm, за 140pcs/влакно

Слонова коска Стакло Имитација Бисер Круг Лабава Монистра За Накит Ѓердан Занает Одлуки, 6mm, Дупка: 1mm, за 140pcs/влакно

DEN 144.00
DEN 191.52
-25 %
Количина на стоки


Стакло Бисер Монистра Насоки, Pearlized, Круг, Слонова Коска
Големина : за 6mm во дијаметар, дупка : 1mm, за 140pcs/влакно, 32".
Супер вредност. Бисерна стаклени монистра во долги насоки. Стаклени бисери имаат пастелни-обоени облоги и се загрева за издржливи завршница. Економски стакло бисери понуда навестување на луксуз, на само дел од трошоците на дизајнер на бисери. Боја може да се разликува малку од боја многу да боја многу.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
X-HY-6D-B02
Објектот Тежина:
47 g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
боја:
Слонова коска
Стил:
Pearlized
Употреба:
Монистра
Обоена:
Обоена
единица:
1strand
Материјал:
Стакло
R

Тие исто така купуваат со овој производ