.

.

90cm Високи Табела Централен Акрилик Стакло Candelabras свеќа носителот Свадба Реквизити Табела Декорација

90cm Високи Табела Централен Акрилик Стакло Candelabras свеќа носителот Свадба Реквизити Табела Декорација

DEN 27600.00
Количина на стоки

Висина : 90cm Материјал : метал + акрилик Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) цената е само за beaded кристал колона и без други додатоци на слик без светла итн.
Wellcome до нашата продавница, ве Молиме имајте го на ум следново : Цел ќе бидат испратени во рок од 20 дена и потоа за 7 дена ќе може да се добие ако без никаков проблем ефект на испорака, како што се временските услови и на царинската кои не можеме да се контролира. Ние нема да ги прифати сите итни цел, се надевам дека можеме да направиме glade бизнис со вас. и ако се грижат за тоа воопшто не се место со цел, ви благодариме за соработката. Тука се stips за да extrend времето за испорака на нарачката откако плаќање comfirm од aliexpress. Како можам да го продолжи обработка на време? Само купувачи може да се прошири обработка на време. Добавувачи може да побара купувачи да се прошири на обработка време на цел ако тие треба повеќе време за да се брод цел. Пополнете во 20 дена сакате да се прошири, и кликнете 'Потврди'. Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Кога ќе изберете испорака рок на " продавачот за испорака метод ", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX, DPEX итн, или Професионални Авионската компанија , која може да се достигне во врска 5-15 дена. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Овие трошоци не се вклучени во точка цена и shippingcost. Ве молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : ) за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и услуга

Стил:
Европа
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Метал Тип:
Легура
Тип:
Candelabra
Број На Модел На:
VV
Материјал:
Метал
Употреба:
Свадби
Рачно изработени:
Yes
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
R

Тие исто така купуваат со овој производ