.

.

K11 Екран во Боја Smart Wristband Спортски Хривнија отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Монитор Фитнес Тракер за Nokia Lumia 920 930 925

K11 Екран во Боја Smart Wristband Спортски Хривнија отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Монитор Фитнес Тракер за Nokia Lumia

DEN 911.52
Количина на стоки


Нови Пристигнување Sun Kin Fon K11 Екран Во Боја Smart Wristband Спортски Хривнија Отчукувањата На Срцето Крвен Притисок
/ Крвта со Кислород Следи Фитнес Тракер за Nokia Lumia 920 930 925 1020 PK Ми Band 2
Уред за поддршка :
Тоа Може да се Поврзе со и Одговара за IOS 7.0 и Погоре и Андроид 4.3 и Над Систем за Паметни Телефони преку Bluetooth 4.0 !!!
Компатибилен со овие модел паметни телефони :
(1) Одговара за Apple i Phone X / 8 / 8 Плус / 7 / 7 Плус / 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 G / 3 GS;
(2) Одговара за Samsung Галакси S9 / S9 Плус / S8 / S8 Плус / S7 / S7 edge / S6 работ Плус / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / S3 / S2 / Note 8 / Забелешка 5 / Забелешка 4 / Забелешка 3 / Забелешка 2 / A9 / A8 / О7 / А5 A3 и така натаму Samsung паметни телефони;
(3) Одговара за Samsung Галакси J1 / J3 / J5 / J7 / J700 F / J7008 / Гранд 2 / G7106 / Гранд Премиер G530 / G0 Премиер G530 A / core премиер G360 / On5 / On7 и така натаму Samsung паметни телефони;
(4) Одговара за Hua Wei нова 2 / нова 2 Плус / Искачи P10 / P10 Плус / P9 / P9 Плус / P8 / P8 Лајт / Mate 9 / Mate 8 / Пријатели / Mate 7 / P8 Max / Г-7 / Г-7 Плус / P7 / P6;
(5) Одговара за LG G4 G5 SE V10 G4 G5 мини Stylo 2 /LS775 G Stylo LS770 / G4 Перо;
(6) Одговара за HTC One M10 М9 М8 М9+ E9 E9+ M8s A9 X9 10 / 10 ево / 10 Про;
(7) Одговара за Sony Xperia XZ Z5 Z3+ Z3 Z2 Z1 C3 C4 C5 Xperia Z5 / Z5 Preminum Xperia XZ / XZ Preminum;
(8) Одговара за полнење за Motorola Мото Х Игра XT1561 Мото X / G Мото MAXX;
(9) Одговара за Една Плус една+ 1 2 Х 3 / 3 T;
(10) Одговара за Nokia Lumia 920 930 925 1020 година;
(11) Одговара за Google Nexus G5 E980 D820 6 P 6 5 4 Google Пиксели / Пиксели XL;
(12) Одговара за Cubot X15 X12 X17 X9 X6;
(13) Одговара за OPPO R11 / R11 Плус / R9s / R9s Плус / R9 / R9 Плус / R7s / R7 / R7 Плус / A57 / A77 / A59s / A37;
(14) Одговара за VIVO X20 / X20 Plus / X9s / X9s Плус / X9 / X9 Plus / X7 / X7 Plus / Xplay6 / Xplay5;
(15) Одговара за Xiao Mi Забелешка 3 / Забелешка 2 / M4 M5 М2 М3 Xiao Mi M2s 1 1 S 2 2А 2 S 3 4;
(16) Одговара за Xiao Mi Redmi 2 2А Забелешка Забелешка 2 3 4 .
Aan така на IOS Android паметни телефони Слики..
Пакет Листа
1 х Smart Хривнија
1 x Полнење Кабел
1 x Прирачник за Корисникот (Кинески / англиски)

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Јазик:
Француски,Германски,Полски,Руски,Јапонски,Корејски,Шпански,Англиски
Стил:
Спорт
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
бендот материјал :
Силика
Функција:
Порака За Потсетување,Passometer,Аларм,Крв, Кислород,Фитнес Тракер,На Крвниот Притисок,Повик За Потсетување,Спиење Tracker,Отчукувањата На Срцето Tracker
Екран Стил:
Правоаголникот/Плоштад-форма
Екран Тип:
Боја LCD
Екран На Допир:
Yes
Случај Материјал:
Пластични
водоотпорен одделение:
животот водоотпорен
Бендот Кој Се Одвојува:
Yes
Бренд Име:
SunKinFon
Модел:
K11
R

Тие исто така купуваат со овој производ