.

.

5pcs Антички грчки Бронза Патина Цвет Круг Голем Шарм Накит Pendant Наоѓање A2331

5pcs Антички грчки Бронза Патина Цвет Круг Голем Шарм Накит Pendant Наоѓање A2331

DEN 118.00
DEN 138.24
-15 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
A2331
Бренд Име:
NXQXN
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
античкиот бронза
Големина:
40mm
Количина:
5pcs/многу
R

Тие исто така купуваат со овој производ