.

.

(30 парчиња/многу)412 413 415 Универзална Компактен Жица Жици Конектор 2p 3p 5p Диригент Терминал Блок Со Лост AWG 28-12

(30 парчиња/многу)412 413 415 Универзална Компактен Жица Жици Конектор 2p 3p 5p Диригент Терминал Блок Со Лост AWG 28-12

DEN 141.00
DEN 141.12
-0 %
Количина на стоки


боја:
2p транспарентен, 2p Не се транспарентни, 3p транспарентен, 3p Не се транспарентни, 5p транспарентен, 5p Не транспарентна
Бренд Име:
ELECAPITAL
Број На Модел На:
222-412
R

Тие исто така купуваат со овој производ