.

.

WETKISS Плус Големина 46 Висока Пета Сандали Жена Метал Оркестарот Летен Фустан Чевли Женски Отвори пети Обувки Дами Сандала

WETKISS Плус Големина 46 Висока Пета Сандали Жена Метал Оркестарот Летен Фустан Чевли Женски Отвори пети Обувки Дами Сандала

DEN 1363.00
DEN 2478.24
-45 %
Количина на стоки


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА Америка Големина ЕВРА Големина Нога должина (CM) Ако вашата нога е широк, можете да изберете една големина поголема. Ширина Нога Должина Нога Должина ИНФОРМАЦИИ
Горниот Материјал : Стп Outsole Материјал : Гумена Пета Висина : 10 CM ЕВРА големина : 32-46 вид забелешка : Сите податоци постојат 1-2 см грешки(собирање на Податоци големина : 36) ДЕТАЛИ
ПРОЦЕСОТ на РАБОТА многу идеја постои зад еден пар на чевли. Со оглед постојано од дизајн, ние се стремиме да совршен носи чувство и пријатна прошетка. Ние се земе парична казна материјал и врвен процесот на производство, само за обезбедување на добра и пријатна чевли за вас. МОДЕЛИ ПОКАЖУВААТ
АГОЛ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Q1. Како да ја изберете вистинската големина ?
Прво ,ве молиме да се измери вашата нога должина и нога ширина според нашите големина на табела . потоа можете да се земе вашата нога должина и ширина како основа да се избере вистинската големина. Ако сте велика БРИТАНИЈА клиент , ве молиме имајте во предвид нашата големина е ниту велика БРИТАНИЈА големина , ниту руски големина . па ќе треба да изберете големината според вашиот метри должина.
Q2. Како да се потврди параметар на чевли ,како пета висина , окно и така натаму .
Обично , може да се провери фотографија на производи, ќе има една слика да се прикаже висина на потпетици , платформа и така натаму . Исто така можете да прочитате "производи детали "
Q3. Дали чевлите се вистинска кожа ?
Ве молиме да го прочитате насловот на производи. Ако постои вистинска кожа во насловот, тоа е вистинска кожа. Ако ние се означени како СТП , тогаш тоа нема да биде вистинска кожа. Во исто време ,можете да проверите " Точка спецификите ".
Q4.Како можам да се направи разлика на говорница се зима или есен стил ?
Ве молиме да го прочитате воведот на чевли.Ако ние се означени тоа како зимата се подигне или снег се подигне, тогаш тоа ќе биде зима говорница. или треба да се провери на боја на копче на страница .Некои чизми имаат крзно поставата или кожа обвивка . обично , крзно поставата ќе биде зима говорница.
П5.АКО не ми се допаѓа ?
Ако не ви се допаѓа нашиот производ, можете да не контактирате директно преку порака , e-mail или wechat . Ние го прифаќаме враќање на пратката без било каква причина. Pls pls pls не се отвори спорот! Ние ќе направиме се најдобро да го реши проблемот. Навистина го цениме вашата помош.

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 13, 14, 15
Бренд Име:
wetkiss
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Т-Рака
Повод:
Свадба
Затворање Тип:
Zip
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
313957jwj
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
Метал Декорација
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
ЕУР големина:
32-46
Пета Висина:
10 cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ