.

.

за Мерцедес-Бенц ML 12-15/ GL од 13 до 15 /GLS/GLE 16-18 Мет ABS Огледало Rearview Дожд Веѓа Покрие Трим Рамка 2 парчиња

за Мерцедес-Бенц ML 12-15/ GL од 13 до 15 /GLS/GLE 16-18 Мет ABS Огледало Rearview Дожд Веѓа Покрие Трим Рамка 2 парчиња

DEN 1713.00
DEN 2063.52
-17 %
Количина на стоки

Опис : Item Fitment :
Одговара за Мерцедес-Бенц ML 12-15/ GL од 13 до 15 /GLS/GLE 16-18
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направени Од високо квалитетна abs
inculde : 2 парчиња
Направен во една ISO 9001 објектот за да се обезбеди Висок квалитет.
Лесна инсталација, 3 M лента е во задниот дел.
Забелешка : ве молиме користете топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да ја инсталирате, да се направи објектот се држи цврсто.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Ширина:
20inch
Име На Модел:
за Benz ML 12-15/ GL од 13 до 15 /GLS/GLE 16-18
Материјал Тип:
ABS Пластика
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
20inch
Објектот Должина:
25inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ