.

.

Freeshipping GARTT Turnigy R/C Хеликоптер Теренот Мерач За 550 & 700 RC Хеликоптер Голема Продажба

Freeshipping GARTT Turnigy R/C Хеликоптер Теренот Мерач За 550 & 700 RC Хеликоптер Голема Продажба

DEN 258.00
DEN 289.92
-11 %
Количина на стоки


Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Технички параметри:
Вредност 2
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Број На Модел На:
N/A
Алатка Материјали:
Алатки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Хеликоптери
Име:
GARTT
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Turnigy R/C Хеликоптер Теренот Мерач
користат за:
550 & 700 RC Хеликоптер
боја:
Бела
R

Тие исто така купуваат со овој производ