.

.

Едноставна канцеларија стол. Вистинска кожа компјутер стол. Дома може да лежи во пред стол.022

Едноставна канцеларија стол. Вистинска кожа компјутер стол. Дома може да лежи во пред стол.022

DEN 29484.00
DEN 33504.00
-12 %
Количина на стоки


Тип:
Канцелариски Мебел
Специфични Употреба:
Канцеларија Стол
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Укината:
Yes
Големина:
002
Backrest Висина:
800mm
is_customized:
No
Е Rotatable:
Yes
Со Ролки:
Yes
Стил:
Вртливата Стол,Мрежа Стол,Лифт Стол,Извршен Чаир
Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
ANDYWINSS
Број На Модел На:
001
Со Парапети:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ