.

.

Моден Маскирна Маскирани Деца Јакни Краток Реверзибилна Детска Облека Пролет И Есен Патент Јакни За Момчиња И Девојчиња

Моден Маскирна Маскирани Деца Јакни Краток Реверзибилна Детска Облека Пролет И Есен Патент Јакни За Момчиња И Девојчиња

DEN 527.00
DEN 863.52
-39 %
Количина на стоки


Дете НИ Големина:
3T, 4, 24M, 6T, 8T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Бренд Име:
Gaueey
Број На Модел На:
SX0052
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Геометриски
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Моден
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Ткаенина Тип:
Сатенски
Облека Должина:
Редовни
Место на Потекло:
Кина
боја:
За вашиот избор
Погоден Сезона:
пролетта и есента
време на испорака:
во рок од 5 дена
R

Тие исто така купуваат со овој производ