.

.

10 Компјутери Пламен Рок Камелеон Кристал Помине Rhinestones DIY Овална Остри Шарм 3D Помине Накит за Убавина Помине Уметност Украси Салон

10 Компјутери Пламен Рок Камелеон Кристал Помине Rhinestones DIY Овална Остри Шарм 3D Помине Накит за Убавина Помине Уметност

DEN 97.00
DEN 114.72
-15 %
Количина на стоки


10 Компјутери Пламен Рок Камелеон Кристал Помине Rhinestones DIY Овална Остри Шарм 3 D Помине Накит за Убавина Помине Уметност Украси Салон Карактеристики : 100% Нов и Висок Квалитет
3 D Кристал Помине Уметност Декорации
Бришење на вашите нокти површина ,ќе се применуваат на полската база, се стави на декорација на нокти
Вие исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,стакло,картичка, и др..
Боја : Шарени Сјајна
Материјал : Кристал Кристал
Пакет Содржина :
10 PCS/многу Помине Кристал (Лажни Нокти, НЕ се вклучени)
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
1. Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. 2. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. 3. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. 4. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка. Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

боја:
Случаен Стилови-10pcs
Бренд Име:
Mezerdoo
Големина:
5*8mm Approx.
Количина:
10 компјутери/многу
Тежина:
30g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
Кристално
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Стил:
Кристал Помине Накит
Употреба:
Strass помине кристал декорација
дизајн:
Пламен рок профилирани вежба Кристал AB
помине накит:
Кристал Декорација На Нокти
нокти убавина:
Симфонија Помине Уметност
Помине Уметност:
Пламен Рок Камелеон Кристално
ноктите алатка:
Сјајот На Ноктите Накит
R

Тие исто така купуваат со овој производ