.

.

BNT75A Max 170mm отворање на Воздухот шок апсорбер притискање на машина

BNT75A Max 170mm отворање на Воздухот шок апсорбер притискање на машина

DEN 211200.00
Количина на стоки


BNT75 A 170mm отворање на Воздухот шок апсорбер притискање на машина За BMW, БЕНЦ, АУДИ и др.
Макс Crimping спектар : До 170mm
Стандард воздух прстен големина : 92mm, 98mm,102mm,106mm,130mm,132mm,135mm
Crimping сила : 490ton
Тежина : 380kg
Ако сакате други умира големина, дозволете ми да знам, ние може да го направи тоа за вас
Ве молиме Мерка прстен големина пред да нарачате :
Crimping воздух Суспензијата :

Бренд Име:
BNTFLEX
Број На Модел На:
BNT75A
Тип:
Хидраулични Crimping Алатки
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Точка име :
Воздухот шок апсорбер притискање на машина
Макс crimping опсег:
170mm
Умира:
7 сетови за слободни
Стандард умира големина за Воздух прстен:
92mm, 98mm,102mm,106mm,130mm,132mm,135mm
Кориснички Умира:
Yes
Тежина:
380kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ