.

.

2 Метри Црвено Црн Силикон Жица 6AWG 7AWG 8AWG 10AWG 12AWG 14AWG 16AWG 18AWG 22AWG Heatproof Меки Силиконски Wire Кабел Силика Гел

2 Метри Црвено Црн Силикон Жица 6AWG 7AWG 8AWG 10AWG 12AWG 14AWG 16AWG 18AWG 22AWG Heatproof Меки Силиконски Wire Кабел Силика

DEN 266.00
DEN 266.40
-0 %
Количина на стоки


2 Метри Силикон Жица 6 AWG 7 AWG 8 AWG 10 AWG 12 AWG 14 AWG 16 AWG 18 AWG 22 AWG Heatproof Меки Силиконски Wire Кабел за РК Модел
Опис Материјал : силикон боја : црна, црвена Должина : 1m црвена + црна 1m
Напомена : 2м/многу значи 1m црвена + 1m црна. На пример : можете да ги купите 2 многу, ние ќе ви испратиме 2m црвено жица и 2m црна жица .
Брод од CN
Ние обично го прифати Alipay,Виза, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер, и така натаму.
И сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ESCEOW.
1.Ние ќе го испрати во рок од 2 до 5 работни дена по paymeny се потврди со platfrom.
2.Со цел да се намали тарифи, избегнување на ослободувањето, ние ќе напишете РК ДЕЛОВИ на пратката како подарок во исто време, тоа ќе биде ниски пријавени, не повеќе од 15 долари.
3.Ние ќе брод да се потврди цел адреса, вашата цел адреса треба да одговара на вашиот примачот адреса.Ако има потреба, pls се чувствуваат слободни да контакт.
4.Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Ние ќе го провериме тоа за вас со пост, заводот и обичаи.
1. Шест месеци производителот. Купи со додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2.Ако не сте задоволни со производи, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
3.Неисправен производ треба да се пријави и да се вратат да ни во рамките на гарантниот период. Што е уште поважно, треба да ни каже што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4.Се врати превозот товарни платени од страна на купувачот првото т, колку што ние го прими враќа, ние ќе плати за товарни за вас. Откако ќе проверка на пратката и производот се во добра состојба, ние ќе рефундирање на м oney целосно на вас.
1.Во секое време имате било каков проблем во врска со нашите производи,ве молам само да contactus, ние секогаш ќе се обиде нашите победи за да им помогне. Ние го цениме yur пет ѕвездички повратни информации!Како што сите знаеме, 5 ѕвезди е многу важна за нас.
2.Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален(3 sterts) или негативни(1-2 започнува) feeback.Нашите работното време е 9.00 сум-6.00 часот во Пекинг.И ние aslo ќе ви послужи откако ќе ја прочитате пораката.


боја:
7AWG, 10AWG, 12AWG, 14AWG, 16AWG, 18AWG, 20AWG, 22AWG, 24awg, 6AWG, 8AWG, 28AWG
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Алатка Материјали:
Сечење
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Број На Модел На:
силиконски жица
Бренд Име:
YOWOO МОЌ
Технички параметри:
Вредност 10
Надградба На Делови/Додатоци:
инсталации siliconecable
Материјал:
Силикони
боја:
црвено - црно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
lenth:
2m(1m црвена+1m црна)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ