.

.

Muti-боја Нова Мода Телефон Школка Покритие за SamsungS7 Работ S8 Плус Паричникот Флип СТП Кожа PhoneCase Покритие За Huawei P10 PlusUM

Muti-боја Нова Мода Телефон Школка Покритие за SamsungS7 Работ S8 Плус Паричникот Флип СТП Кожа PhoneCase Покритие За Huawei

DEN 192.00
DEN 212.64
-10 %
Количина на стоки


Карактеристики :
Компатибилен модел : За Samsung S7/S7 Edge/S8/S8plus/Забелешка 7, за Huawei P10/P10plus
100% сосема нов и висок квалитет.
Направени на КОМПЈУТЕР, polka dot за дизајн,beatiful и издржливи.
Целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери, без отстранување од случајот.
Заштитете го вашиот телефони од dusts, гребнатини, судири и триење.
Ве молиме не двоумете се да го купите.
Пакување се вклучени :
1 x phone случај маска
За Samsung S7/S7 Edge/S8/S8plus/Забелешка 7 :
За Huawei P10/P10 Plus

Материјал:
за Samsung S7, за Samsung S7 Работ, за Samsung S8, за Samsung S8plus, за Samsung Забелешка 7, за Huawei P10, за Huawei P10plus
дизајн:
Бизнис,Обичен
Бренд Име:
KOOYUTA
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S8,Галакси Забелешка 7,Галакси S8 Плус
Компатибилен Huawei Модел:
за P10, P10plus
R

Тие исто така купуваат со овој производ