.

.

полнети играчки големи 100cm симпатична сива ајкула кадифен играчки надолу памук ајкула многу мека кукла фрли перница роденденски подарок s0544

полнети играчки големи 100cm симпатична сива ајкула кадифен играчки надолу памук ајкула многу мека кукла фрли перница роденденски

DEN 2544.00
DEN 4799.52
-47 %
Количина на стоки

објектот е за 100cm играчка, едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница :

големина прашање :
поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 2-3 cm мерка разлика. боја проблем :
тоа може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја reflaction во мониторот, осветлување, позадина, итн. превозот начин :
ние брод на сите објекти со следење на број ,можете да видите на превозот staus на соодветниот веб-сајт .
ако сте препродавач, сакате да го купи најголемиот дел, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена .

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
Други
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
како опис
Тема:
Играчка
Животни:
Ајкула
Форма:
Животните
R

Тие исто така купуваат со овој производ