.

.

14Inch SSD32G LCD Екран Индустриски Компјутер XP Систем Вграден WiFi Отпор Екран на Допир за Индустриски Компјутер Железо Школка

14Inch SSD32G LCD Екран Индустриски Компјутер XP Систем Вграден WiFi Отпор Екран на Допир за Индустриски Компјутер Железо Школка

DEN 11993.00
DEN 12624.00
-5 %
Количина на стоки

Надградба вградени звучници треба да додадете $10,надградба на win10 пл 2. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек "5 звезди", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас, а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас.7 M (8 - битна 2 (LVDS) каналот низок напон диференцијални сигнал) животен век : >50000 часа Допир технологија : Resistive Технологија (Single point) време на Одговор : Допир поени : единствената точка на Допир ефективна идентификација : >1. W (пакет) : 4kg Оперативни температура : -20 ℃ , -70 ℃ Оперативни влажност : 0%-90% температура на Чување : -40 ℃ , -85 ℃ Чување влажност : 10%-95%
Чување влажност : 10%-95%
СОВЕТИ Превозот 1)По исплата завршена, Ние ќе ја испорача стоката во рок од 5 дена. Само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. напуштање на неутрален или негативен фидбек не можам да ти помогнам нешто.Други конфигурации како што е подолу : ( сина рамка е defult натпревар )
параметар Производи : Индустриски XP компјутер на Екранот тип : LED позадинско осветлување на LCD екран Со Големина : 14 инчи Дисплеј област : 309mm*174mm Најдобри резолуција : 1366*768 Осветленост : 300cd/m2 Контраст : 300 : 1 За време на Одговор : Refresh фреквенција : 60 Hz Вкупно боја : 16.0 Теоретски преглед : повеќе од 50 милиони пати Оперативни тековни / напон : 180 Ma/DC+5 V 5% Текст напојување : 220 V, AC, 50/60 H Излезна моќност : 12 V 5 A потрошувачката на Енергија на целата машина : Режим на потрошувачка на енергија : Екран : 14 инчи (дијагонала) 355.6 mm Валидна се прикаже големина : 309x174mm Пакување големина : (ширина * висина * дебелина) 470 (ширина) x280 (висок) x130 (дебела) мм Нето тежина : 3kg G. 2)Кога ќе го добиете производот, мора да го провери производот. Механички хард диск надградба : 500 G надградба 1 T плус $25 . Ако сакате да брод од страна на други превозот начини, ве молиме оставете порака за нас.
Ако ви треба други конфигурации, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ви благодарам. Гаранција 1)Ние обезбедуваме 1 година гаранција од ден ќе прими предмети. Забелешка : системот е кинески систем,треба да се tranfer тоа во системот на вашата земја себе,ако предвид дека,pls не место со цел,да се заблагодарам у . Ви благодарам многу! Ако ви се исполнат со прашања : · парцели се уште е на пат; · постојат некои проблеми со квалитетот со производи; · постои помалку време да добијат парцели итн. Ви благодариме за разбирањето!
Кориснички инструкции 1.Надградба на магнетна лента замав картичка читателот треба да додадете $50, инсталација на IC/ID замав картичка читателот треба да додадете $80 .5 mm Скенирање фреквенција : 200 Hz Скенирање на точноста : 4096x4096 начин на комуникација : full speed USB 2. Ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го поправи вашиот проблем во првиот момент. Дополнително ,јас f сакате погоре Прилагодени објекти или други pls го контактирате овластениот сервис, благодарам u.

Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Бренд Име:
overdian
Број На Модел На:
YJ014DZ0GE0XP1
боја:
Црна
систем:
XP
Допрете тип:
Еден Допир/Отпор Допир
Дијагонала На Екранот Големина :
14inch/14Inch
Школка Материјал:
Железо Школка
Резолуција:
1366*768
Приказ На Односот На:
16
Тип:
Сите Во Еден Индустриски Компјутер/Вградени Фиксна Уво Компјутер
Излезна Моќност:
12v 5A
Екран Тип:
LED позадинско осветлување на LCD екранот
R

Тие исто така купуваат со овој производ