.

.

ZOBWN Титаниум наочари жените унисекс светлина оптички очила половина rim браун пурпурна montures де lunette Oculos де grau femininos

ZOBWN Титаниум наочари жените унисекс светлина оптички очила половина rim браун пурпурна montures де lunette Oculos де grau femininos

DEN 729.00
DEN 767.52
-5 %
Количина на стоки


3Враќа Extra You може да врати било каков производ, дури и оние што се во совршена состојба, во секое време пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка) и да се добие целосна наплата.
MOQ : 1 BUC
3 -За производи слики :
4-Пакет Детали : (прилог фотографии)
5Плаќање & Испорака
Ние accpet плаќање преку T/T, Westen Union, Paypal, Зачувам, Alipay, L/C Moneygram
Ние претпочитаат Зачувам, полесно е и за нас.
7Повратни информации :
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку вашиот задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!!
Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации.
Превозот и предавање пријави се неповратни во секој случај.
Ние може да го прогласам за ниска вредност да им помогне на reuce вашиот данок, ве молиме да ни остават порака ако е потребно. Тие обично се 15-26 дена во вашата земја.,ltd :
Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ // ALIEXPRESS SAVER // ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ // E-Пакет // EMS // DHL / / ФЕДЕКС // Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно . Ве молиме да бидете трпеливи.
Се врати ставки треба да вклучуваат orginal пакување и додатоци.
Ние брод на светот во рок од 3 работни дена ofter плаќање е потврдено. Или, можете да изберете да го задржи производот и се согласувам на наплата на износот директно со продавачот. Ние секогаш се прави се потрудиме да ви помогне.
Нормално, пакетот може да се следи во рок од 15 дена.
Ако нашата стока или услуга не ги задоволи вас, ве молиме да ни даде шанса да се подобри пред отворањето на спорот.
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух и e Packet.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати неисправни објект.
10продавачот услуга :
· 1-На-време Delivery If да не примите вашата нарачка во рок од 27 дена, може да побара за целосна наплата пред цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка). : Ако продавачот дава "Подолго Заштита" услуга за овој производ, вие може да побара за наплата до 15 дена по цел завршување. На враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас. Ве молиме да се обезбеди дека производот не е користена и е во оригинално пакување
Име На Модел : 8305
.
·2 Подолго Protection You се уште може да побара враќање на средствата ако не сте задоволни со вашата нарачка во рок од 15 дена по цел завршување (кога ќе кликнете 'Потврди Нарачка Примени' или надминуваат потврда временска рамка).

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
T100
Бренд Име:
ZOBWN
Рамка Материјал:
Титаниум
Пол:
Унисекс
R

Тие исто така купуваат со овој производ