.

.

CHICEVER 2018 Жените Т кошули Врвот Полите Солза Три Четврт Ракави Лабава голема Големина Црна Женски Т кошули Pullovers Моден Облека

CHICEVER 2018 Жените Т кошули Врвот Полите Солза Три Четврт Ракави Лабава голема Големина Црна Женски Т кошули Pullovers Моден

DEN 1122.00
DEN 2040.00
-45 %
Количина на стоки


ГОЛЕМИНА
полите : 138cm
биста : 134cm
манжетната : 38cm
должина : 82cm
половината : 134cm
јака да ткаенината : 43cm
Answer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инчен
answer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 2-3cm грешки што е нормална
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Големина:
One Size
Бренд Име:
CHICEVER
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
CTS9307
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
R

Тие исто така купуваат со овој производ