.

.

5pcs/многу Оригинални Justfog minifit Комплет 370mAh сите во еден vape комплет како justfog q16 со MINIFIT батеријата компактен pod vaping уред

5pcs/многу Оригинални Justfog minifit Комплет 370mAh сите во еден vape комплет како justfog q16 со MINIFIT батеријата компактен

DEN 2688.00
Количина на стоки


Justfog MINIFIT е компактен pod vaping уред, кој доаѓа со 370m Ah батеријата и 1,5 ml pod кертриџ. Батеријата поддржува константен напон излез со 3-ниво останатите батеријата индикатор. На pod усвојува 1.6 ohm серпентина со Јапонски органски памук, калеми, кои ги носи чиста вкус. Со smart батеријата заштита, можете да уживате во побезбеден vaping.
Параметри
Големина : 21 x 15 x 70mm
Батерија : 370m Ah
Pod капацитет : 1,5 ml
Отпор : 1.6 ohm
Полнење : DV 5 V преку USB
Карактеристики
Постојан излезен напон
Останатите батеријата прикажување
На моќ/исклучување функција
Smart батеријата заштита
Лесно и безбедно refilling систем
Јапонски органски памук
Пакетот вклучува
1x MINIFIT батеријата
1x POD
1x USB кабел
1x Упатство

Бренд Име:
JUSTFOG
Тип:
со батеријата
екран:
No
Фирмверот Upgradeable:
No
USB полнач:
Yes
Број На Модел На:
JUSTFOG MINIFIT Дополнителен Комплет 370mAh
Компатибилен Модел:
JUSTFOG MINIFIT Дополнителен Комплет 370mAh
Големина:
21 x 15 x 70mm
Батеријата:
370mAh
Отпорот:
1.6 ohm
полнење:
DV 5V преку USB
R

Тие исто така купуваат со овој производ