.

.

800pcs Лаптоп Завртки Сет + Шрафцигер За Toshiba Sony Dell IBM Samsung Леново

800pcs Лаптоп Завртки Сет + Шрафцигер За Toshiba Sony Dell IBM Samsung Леново

DEN 426.00
DEN 473.76
-10 %
Количина на стоки

торба Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. 16 големини завртки за лаптоп,секоја големина 50 компјутери шрафцигер за слободни Шрафцигер Должина : 13cm Количина : 1 сет (800 завртки + 1 шрафцигер) Завртка Големина : PM2 X6-3.8
PM2 X10-3.5
CM2 X3-3.3
CM2 X3-4.0
CM2 X3-4.5
CM2 X4-5.0
CM2 X4-4.0
CM2.5 X3.5-4.5
CM2.5Х5-4
CM2.5 X6-4.5
CM2.5 X7.5-4.5
CM2.5 X8-4.0
CM2.5 X10-4
CM2.5 X12-4.5
КМ2.5 X4-3.5
CM3 X3-5.0
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! Пакетот вклучува : 800pcs Лаптоп Завртки Сет + Шрафцигер За IBM Toshiba Sony Dell, Samsung Леново x 1

Карактеристики:
Не се лизга,Dismountable,Мултифункционални
Навој На Главата Големина:
1
Бренд Име:
OOTDTY
is_customized:
Yes
Магнетно:
No
Пакет:
100Pcs & Над
Завртка Тип На Глава:
Филипс
Со Рачка Или Не:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
3W180323
Тип:
Завртка
R

Тие исто така купуваат со овој производ