.

.

Брановидна Коса Клип Во Косата Екстензии Природно Кадрава Клип In 190g Русокоса Синтетички Влакна Екстензии 26 инчи Кадрава Коса

Брановидна Коса Клип Во Косата Екстензии Природно Кадрава Клип In 190g Русокоса Синтетички Влакна Екстензии 26 инчи Кадрава Коса

DEN 482.00
DEN 754.08
-36 %
Количина на стоки


Протегала должина:
24inches
Широк од Weft:
10 инчи со 4 клипови
боја тип:
Чиста Боја
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Текстура:
Брановидна
Бренд Име:
SAMBRAID
R

Тие исто така купуваат со овој производ