.

.

HANCHANG ТВ Накит Лекар, Кој Маски Приврзоци Ѓердани Гас Маска Ѓердан За Мажи Жени Ѓердан Ѓердан Колиер

HANCHANG ТВ Накит Лекар, Кој Маски Приврзоци Ѓердани Гас Маска Ѓердан За Мажи Жени Ѓердан Ѓердан Колиер

DEN 55.00
DEN 96.00
-43 %
Количина на стоки


Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Z inc Легура Големина : 3*3.5 cm Тежина : 13 G Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Бренд Име:
HANCHANG
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
1356
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
3*3.5 см
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Големина:
3*3.5cm
Тип На Објект:
ѓердан
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Тежина:
13G
R

Тие исто така купуваат со овој производ