.

.

Нова пролет шарени tansparent појас жените мода плима сите натпревар Личност ПВЦ Секојдневен ремени Торба додатоци

Нова пролет шарени tansparent појас жените мода плима сите натпревар Личност ПВЦ Секојдневен ремени Торба додатоци

DEN 383.00
DEN 478.56
-20 %
Количина на стоки

Материјал : ПВЦ Мала торба големина : половината должина 103 ширина 2.3 торба (10*13) Голема торба големина : половината должина 102 широка 2.5 кеси (11*17.5)

Тип На Објект:
Појаси
Број На Модел На:
Т-001
Шаблон Тип:
Геометриски
Пол:
Жените
Бренд Име:
baoxiu
Појаси Материјал:
Метал,Плетени
Појас Ширина:
0cm
Тока Должина:
0cm
Тока Ширина:
0cm
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
R

Тие исто така купуваат со овој производ