.

.

Клипот Во Косата Екстензии Природни Ореол Коса Екстензии 4 Клипови Едно Парче In 24 инчен 190g Синтетички Отпорни на Топлина Влакна

Клипот Во Косата Екстензии Природни Ореол Коса Екстензии 4 Клипови Едно Парче In 24 инчен 190g Синтетички Отпорни на Топлина

DEN 490.00
DEN 754.08
-35 %
Количина на стоки


Протегала должина:
24inches
Широк од Weft:
10 инчи со 4 клипови
боја тип:
Чиста Боја
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Текстура:
Брановидна
Бренд Име:
SAMBRAID
R

Тие исто така купуваат со овој производ