.

.

Ниска месо тело Snap на Tricot Нога За Пејач Брат Kenmore Elna Pfaff Викинг поврзана нога 5BB5075

Ниска месо тело Snap на Tricot Нога За Пејач Брат Kenmore Elna Pfaff Викинг поврзана нога 5BB5075

DEN 123.00
DEN 153.60
-20 %
Количина на стоки

Висок-квалитет поврзана presser нога Snap на Сплетам Нога за Babylock, Брат, Пејач Janome #5011-20 се држат на ниско месо тело presser нога Дел #5011-20 presser нога опис на Производот Ова нога одговара на повеќето марки и модели кои користат стандарден (Јапонски стил) snap-тип на нозе. Се вклопува многу го прави на snap на shanks. •Бебе Заклучување •Брат •Bernina (Bernette серија) •Elna (не одговара Швајцарската направени shanks, пред вчитување bobbin) •Elnita •Janome (Пред вчитување bobbin) •Juki •Kenmore (напред & страна на вчитување bobbin) •Нов Дом (пред вчитување bobbin) •Necchi •Nelco •Pacesetter •Pfaff (Хоби Серија, пред вчитување bobbin) •Пејач •Simplicty •Викинг (Husky Star Серија) •Бела Плаќање
Ние ја прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот
1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас.
2. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате.
3. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay
4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.
Повратни информации
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации.ви благодариме!
3. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Услови
1. Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас.
2. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака
3. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
5. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
6. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
7. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.

Употреба:
Вез
Бренд Име:
OZXHIXU
Материјал:
Челик
Тип:
Машина За Шиење Делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ