.

.

Нордиските рачно изработена дрвена црна цреша, орев снек тесто сад

Нордиските рачно изработена дрвена црна цреша, орев снек тесто сад

DEN 1096.00
DEN 1320.00
-17 %
Количина на стоки


Материјал:
Дрво
Количина:
1
Број На Модел На:
Y
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Handpainted
Капацитет:
1.4 L
Шаблон Тип:
Цврста
Dinnerware Тип:
Чинии
Производот Категорија:
Сад
Свиња:
Цреша, црна орев
Материјал:
Дрво
Применливи објект:
Возрасни
Трговија атрибут:
Оригиналниот странски цел
Дијаметар:
21.5*14cm
Форма:
Неправилни Слика
микробранова печка:
не се достапни
За сцена:
Пијат кафе, чај, храна, хотел
Применливи население:
Возрасни
R

Тие исто така купуваат со овој производ