.

.

New96434780 96253542 Вратило Позиција Сензор За DAEWOO Kalos Lacetti Lanos Nubira Rezzo CHEVROLET AVEO Aveo5 Pontiac Бран G3

New96434780 96253542 Вратило Позиција Сензор За DAEWOO Kalos Lacetti Lanos Nubira Rezzo CHEVROLET AVEO Aveo5 Pontiac Бран G3

DEN 377.00
DEN 489.60
-23 %
Количина на стоки


●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.
Со нетрпение очекувам да услуга со добри производи и услуги.8 2006/01-2015/12 1796 кзм, 89 KW, 121 КС
Rezzo 1.4 2005/03-2015/12 1399 кзм, 61 KW, 83 ГЛАСАЧКО место
Kalos 1. ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број.6 2005/03-2015/12 1598 кзм, 80 KW, 109 КС
Nubira Stufenheck 1.
●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса .
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.
Заедно, ние се создаде Повеќе!
.8 2005/08-2015/12 1796 кзм, 89 KW, 121 КС
Nubira Kombi 1.6 2005/08-2015/12 1598 кзм, 79 KW, 107 ГЛАСАЧКО место
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .8 2005/08-2015/12 1796 кзм, 89 KW, 121 КС
Nubira Stufenheck 1.
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.4 2006/03-2007/12 1399 кзм, 69 KW, 94 КС
Cruze J300 1.4 16 V 2005/03-2015/12 1399 кзм, 69 KW, 94 КС
Kalos Stufenheck 1. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа. Овие трошоци се на купувачот одговорност.6 2005/03-2015/12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS
Rezzo 1. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.4 2005/03-2015/12 1399 кзм, 61 KW, 83 ГЛАСАЧКО место
Kalos Stufenheck 1.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.само негативни повратни информации, без комуникација може да не можат да добијат помош за да се реши проблемот. зошто да не се најде пријателски начин да се реши проблемот.4 2006/01-2015/12 1399 кзм, 70 KW, 95 КС
Nubira Stufenheck 1.6 2005/03-2015/12 1598 кзм, 80 KW, 109 КС
Lacetti J200 1.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот.
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд.
Опис
● Име на производ : Вратило Позиција Сензор
● Дел Бр.4 16 V 2005/03-2015/12 1399 кзм, 70 KW, 95 КС
Lacetti J200 1.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail прво ,и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Custmer задоволство е нашата БР.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Тип:
Холцер
линеарна:
Стандард
Hysteresis:
Стандард
Повторливост:
Стандард
Производителот Дел Број:
96434780
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
Резолуција:
Стандард
Бренд Име:
СОРГО
Осветленост Дел Број:
7517233 87233 550171 18924 SEB871 25182450
Сместување:
Вратило
Мерен Опсег:
Стандард
Материјал:
Стандард
Автомобил Производител:
За DAEWOO Kalos Lacetti Lanos Nubira Rezzo
Производителот Дел Број:
Осветленост Дел Број:
7517233 87233 550171 18924 SEB871 25182450
R

Тие исто така купуваат со овој производ