.

.

мотоцикл кочница лост Велосипед Стожерот Кочница Спојки Држела за SUZUKID DRZ400SM RZ400S RMX450Z RMX 450Z DRZ 400S 400SM 2010-2015

мотоцикл кочница лост Велосипед Стожерот Кочница Спојки Држела за SUZUKID DRZ400SM RZ400S RMX450Z RMX 450Z DRZ 400S 400SM 2010-2015

DEN 916.00
DEN 1007.04
-9 %
Количина на стоки


Спојката и кочница лост сет за SUZUKI dirt bike
Карактеристики :
100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок Квалитет
Нивоата Се Направени Од Издржлив Алуминиум За Екстремни Сила
Автоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќата
Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.
Директна замена за акции се држела. Нема промена!
Многу Непречено Движење
Тешко елоксирани финиш
Лесна Инсталација
Боја : Како на Сликите покажуваат
Материјал : CNC 6061-T6 Алуминиум.
Fitment :
Pitvot Нечистотија Кочница Спојки Мотор Кочница Показател за SUZUKID DRZ400 SM RZ400 S RMX450 Z RMX 450 Z DRZ 400 S 400 SM 2010-2015
Ве молиме да ни остават порака на видот и годината на вашиот мотор со цел да ни помогне да испрати најмногу погоден држела.

Бренд Име:
Р QIANKONG
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LS-004
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Специјални Функции:
мотоцикл кочница спојки рачката
Motobike Направи:
Suzuki
Година:
повеќе година
Објектот:
мотоцикл кочница спојки рачката
Функција:
Продолжи мотоцикл кочница спојки рачката
Материјал Тип:
алуминиум cnc
функција 1:
прилагодлив
Објектот Боја:
Портокал
Должина:
Широк:
Висок:
Тежат:
175.5 g
Fitment:
за SUZUKID DRZ400SM RZ400S RMX450Z RMX 450Z DRZ 400S 400SM 2010-2015
R

Тие исто така купуваат со овој производ