.

.

2018 Женски Австралиската Kelpie Куче Копче Синџири Мода Накит, Метални Легури Куче Во Облик На Копче Синџири

2018 Женски Австралиската Kelpie Куче Копче Синџири Мода Накит, Метални Легури Куче Во Облик На Копче Синџири

DEN 84.00
DEN 124.32
-32 %
Количина на стоки


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина : pendant мерки за прибл. 1.5 x 3.0 cm (0.6 x 1.1 инчи).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Бренд Име:
sykesha
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Метална боја:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
YSK-5043
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
1.5*3.0 cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ