.

.

Камерата Торба Случај За Sony RX100II A6300 A6000 A5100 A5000 ILCE-6000 NEX-6 NEX-7 И NEX-3N 5N 5NT 5R 5C F3 C3 H400 H300 HX400 HX300

Камерата Торба Случај За Sony RX100II A6300 A6000 A5100 A5000 ILCE-6000 NEX-6 NEX-7 И NEX-3N 5N 5NT 5R 5C F3 C3 H400 H300 HX400

DEN 571.00
DEN 614.40
-7 %
Количина на стоки

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Опис :
Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Враќање/Поврат :
1.Мека внатрешниот слој за заштита на LCD екран од гребење и удари. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Повратни информации :
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Компактен, лесен, и исклучително издржлив дизајн
Внатрешни мека дизајн ви дава една мека и удобна допир
Боја : Црна, Црвена
Поддршка на големо и OEM прилагодување
Спецификација :
Тежина : 250g
Боја : сива
Материјали : Најлон
Внатрешна големина (Dxšxv) : 15 x 8 x 11cm
Надворешниот големина (Dxšxv) : 17 x 10 x 11cm
Компатибилен со
За Sony ILCE-6000 A6300 A6000 A5100 A5000 NEX-6 NEX-7 И NEX-3 N 5 N 5 NT 5 R 5 C F3 C3 H400 H300 HX400 HX300 HX200 HX100 RX100 RX100 II III IV V
Пакетот вклучува :
1 x Камера Торба
1 x Рамо, рака
Се прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
За да се заштити вашата камера и леќа од оштетување,прашина,гребнатини и честички. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ви благодариме за разбирањето!
. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Заштита на вашиот дигитален фото апарат од прашина, отпечатоци и гребнатини. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.) во полето за коментари во текот на исходот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации.

Боја:
сива боја
Материјал:
Најлон
Употреба:
Универзална,Батерија,Точка И Пука Камера,Mirrorless Систем Камера,Batteryx2
Пакет:
Yes
Тип:
Камерата Кеси
Број На Модел На:
камерата торба
Стил:
Чанти
Бренд Име:
HuWANG
R

Тие исто така купуваат со овој производ