.

.

Памук Шорцеви За Мажи Сосема Неврзан Лето Плус Големина Мажите Краток Коленото Должина Surfings Краток Одмор Фитнес Дише Шорцеви

Памук Шорцеви За Мажи Сосема Неврзан Лето Плус Големина Мажите Краток Коленото Должина Surfings Краток Одмор Фитнес Дише Шорцеви

DEN 739.00
DEN 1343.52
-45 %
Количина на стоки


Здраво пријател, Ова е Chines големина pls избор правото големина ако не се сигурни pls контактирајте со нас,известувањето оваа цена не вклучува појас ви Благодариме

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Директно
Број На Модел На:
TN-240LFP20180317
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Панталона Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Должина:
Knee Length
Половината:
28 29 30 31 32 33 34 36 38
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Одговара Тип:
Директно
Стил:
Повик
R

Тие исто така купуваат со овој производ