.

.

2018 Најновите Летни Мода Mandala Мароко Печатени Т Кошула за Мажи Кул Дизајн со Висок Квалитет Блузи Обичај Битник Tees

2018 Најновите Летни Мода Mandala Мароко Печатени Т Кошула за Мажи Кул Дизајн со Висок Квалитет Блузи Обичај Битник Tees

DEN 465.00
DEN 522.24
-11 %
Количина на стоки

Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите. 2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Бренд Име:
ГОРЧЛИВО КАФЕ
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Стил:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ