.

.

Одделение ААА Квалитет 5.8 инчен Пред LCD Екран За iPhone X LCD Дисплеј Digitizer Екран на Допир за Замена на Собранието За iPhoneX LCD

Одделение ААА Квалитет 5.8 инчен Пред LCD Екран За iPhone X LCD Дисплеј Digitizer Екран на Допир за Замена на Собранието За iPhoneX

DEN 17821.44
Количина на стоки


Одделение ААА Квалитет 5.8 инчен Пред LCD Екран За i Phone X LCD Дисплеј Digitizer Екран на Допир за Замена на Собранието За i Phone X LCD
Функција :
HDR LCD Екран За i Phone X Display (5.8 инчен). Одделение ААА , 100% Без Мртви Пиксели . Мулти-Допир LCD Екран За i Phone X. Професионални КК Тим , Тестирање строго еден по еден пред превозот. Дарот на Поправка Алатки *1 & Калено Стакло Екран Заштитник *1 . Подигање безбедно со Меур торба + Силна Пена Кутија се избегне да се оштети.
Гаранција :
100% висок квалитет asserance со 6 месеци Гаранција. Прифатени слободно разменуваат или Наплата ако има било каков проблем, освен Прирачник штета. Целосно двојно проверени пред превозот
Услуги / Повратни Информации :
Задоволување : Вашиот postive 5 ѕвезда повратни информации е наша моќ да го направи тоа подобро ако ви се допаѓа. Незадоволни : Ние веруваме квалитет и услуга е нашиот живот . Вие Не Треба да се Отвори Disput или да ја напуштат мајчин повратни информации , само се чувствуваат слободни да не контактирате и да побарате помош или гаранцијата ако има било каков проблем. Контакт со нас на : Добредојдовте да не контактирате доколку имате прашање.

боја:
Црна За iPhone X
Бренд Име:
ZORWING
Екранот:
> 3
Број На Модел На:
LCD Екран за iPhone X Екранот
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Модел:
LCD Екран За iphone X
квалитет:
Одделение ААА со 3D Мулти-Допир
Контрола На Квалитет:
Тест еден по еден пред превозот
LCD:
HDR LCD екран за iphone X екранот
Резолуција На Екранот:
2436*1125
Екран На Допир:
Мулти-допир LCD Екран за iPhone X
Гаранција:
Слободна Размена Или Целосна Наплата ако имате проблем
испорака:
Бесплатен превозот од Кина пост
Испорака период:
1-2 работни дена по плаќање
Пакување:
Мочниот меур & Пена кутија
R

Тие исто така купуваат со овој производ