.

.

Џемпер Мажите Есен Зима Кашмир Класичен Вест Ракави Џемпери Солидна Боја V Деколте, Волна Cardigans Мажите Џерси Hombre

Џемпер Мажите Есен Зима Кашмир Класичен Вест Ракави Џемпери Солидна Боја V Деколте, Волна Cardigans Мажите Џерси Hombre

DEN 790.00
DEN 1316.64
-40 %
Количина на стоки


Информации За Производот
Име на производ : Мажите без ракави џемпер
(не вклучуваат кошула)
Боја : црвена / сива/темно сива/сина
Материјал : волнени мешавина
Стил : Неврзан
Големина : Азија големина М-XXXL
Дебелина : Тенок
Мекост : Мека
Еластична Индекс : Медиум
Ова е Азија големина,обично 1 димензии помали од НАС/Европски големина.
Ако не сте сигурни за големината ,изберете големина според големината на табелата,
или да ни кажете висина /тежина /градите,ние ќе ви ги даде право големина

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Техника:
Хеклани
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Дебелина:
Тенка
Материјал:
Кашмир,Волна,Памук
Декорација:
Џебови
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
SW301
Шаблон Тип:
Шарени
Волна:
Тенка Волна
Тип На Објект:
Вест, Без Ракави
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
IEGLA
Стил:
Повик
Маскирани:
No
боја:
црвено сива,сина,темно сива
Големина:
m,l,xl,2xl,3xl
Број На Модел На:
SW301
затворете:
Копче
R

Тие исто така купуваат со овој производ