.

.

Метал Рака За Fitbit Обратно бенд рака Screwless Нерѓосувачки Челик Хривнија За Fitbit Обратно Wristbands го Замени Додатоци

Метал Рака За Fitbit Обратно бенд рака Screwless Нерѓосувачки Челик Хривнија За Fitbit Обратно Wristbands го Замени Додатоци

DEN 374.00
DEN 499.20
-25 %
Количина на стоки


Метал Рака За Fitbit Обратно бенд рака Screwless Нерѓосувачки Челик Хривнија За Fitbit Обратно Wristbands го Замени Додатоци
Карактеристики : нерѓосувачки челик материјал ,Screwless погоден за носене зглоб бенд / врвка за околу рака За Fitbit Обратно убав замена да бојата вашиот хривнија Лесен и едноставен за употреба Направен од високо-квалитет ,еколошки за околината и здрав удобно да се носат боја : Сребро,Црна,Злато ,Злато се Зголеми ( се Покаже како слики ) Пакет : 1* Метал Рака За Fitbit Обратно (НЕ ВИДИ,САМО за на РАКА)

Тип:
види рака
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
TAMISTER
Компатибилност:
За Fitbit Обратно
Јазик:
види бенд
Функција:
Заменете wristband
R

Тие исто така купуваат со овој производ