.

.

Нови 50 Компјутери Star Wars Налепници за Скејтборд Лаптоп Автомобил Стил Велосипед Багаж Телефон Винил Decal Кул ПВЦ Водоотпорен Налепница

Нови 50 Компјутери Star Wars Налепници за Скејтборд Лаптоп Автомобил Стил Велосипед Багаж Телефон Винил Decal Кул ПВЦ Водоотпорен

DEN 133.00
DEN 177.60
-25 %
Количина на стоки


Чекор : 1. Мобилен телефон скенира QR, се трошат $2.01 да се добие $2 попуст. 2. Додадете нашата продавница за мојата омилена продавница. Забелешка : Можете да додадете до мојата омилена продавница пред да можете да користите сини картони.
50 КОМПЈУТЕРИ Star Wars Налепници
ТАКА КУЛ!!!!
Како да се користи на кожата :
Чиста потоа површината ,тогаш налепница на ,
Користете ја вашата имагинација да се создаде дела.
Постојат Star Wars Налепници
50 компјутери налепници за да не се повтори
Заштита од сонце и Водоотпорен !!
Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи. Со цел да се направи имате подобри шопинг искуство, се надевам купувачи изберете регистрирани логистика, поефикасен и побезбеден, може да се следат, или ако купувате од нашата продавница повеќе од $ 7 ние се обидуваме да се направи преку регистрирани логистика.
1.Објектот доаѓа од другата страна на земјата, се надевам да ја добиете вашата разбирање и чекање.
2.Вашиот поттикне нè прави да се движи напред.Ние го цениме многу за вашиот 5 Ѕвезди позитивни повратни информации ако сте ги задоволи со трансакцијата,ви Благодариме
Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи. Со цел да се направи имате подобри шопинг искуство, се надевам купувачи изберете регистрирани логистика, поефикасен и побезбеден, може да се следат, или ако купувате од нашата продавница повеќе од $ 7 ние се обидуваме да се направи преку регистрирани логистика.
Ви благодариме!

Дијаметар:
4-12cm
Гаранција:
една година
Должина:
4-12cm
Висина:
0.1 cm
Ширина:
4-12cm
Бренд Име:
Yiqu Купи
Карактеристики:
Заштита од сонце и Водоотпорен
Тежина:
0.04kg
Број На Модел На:
CT20050E
R

Тие исто така купуваат со овој производ